MSI

Součástí skupiny KATADYN se v roce 2018 stala německá značka MSI. MSI je vůdčím světovým producentem různých typů speciálních nouzových přídělů s extrémně dlouhou dobou minimální trvanlivosti, outdoorové stravy a terapeutických pokrmů pyšnících se označením Made in Germany.

EXTRÉMNÍ TRVANLIVOST - MSI

Asi nejrozšířenějším produktem, jakousi vlajkovou lodí značky, je NRG-5® - nouzové dávky potravy s vysoce kvalitními přísadami. Jedno balení NRG-5® (500 g / 2300 kcal) pokryje denní energetickou potřebu dospělého člověka. Pokrm je navíc připraven k okamžité konzumaci, není nutno jej jakkoliv ohřívat nebo vařit. Nouzové příděly NRG-5®  (ať už v běžné či bezlepkové variantě) jsou vhodné také pro děti od 6 měsíců věku. Po rozmělnění tyčinkových komprimátů a po přidání vody lze připravit výživnou kaši nebo podle přidaného množství vody energetický nápoj.

PRO VÍCE INFORMACÍ O MSI

V nabídce MSI lze nalézt kromě nouzových přídělů také sušené ovoce a sáčky s pitnou vodou s trvanlivostí až 6 měsíců, které se výborně hodí na kratší trek či vyjížďku na loďce. V případě zájmu o MSI nás, prosím, kontaktujte na e-mailové adrese katadyn@transalpinus.cz, bude nám potěšením připravit vám jídelníček doslova na míru.