CONTIGO

Seznámení s hydratačními lahvemi a termoskami americké značky CONTIGO® jednoduše změní váš pohled na svět. CONTIGO® jsou nádoby nejen pro náročné uživatele hledající řešení hydratace při aktivním životnímu stylu, ale rovněž pro ty, kteří při výběru výrobků kladou důraz na čistotu svého okolí a co nejnižší zátěž pro životní prostředí.

PATENTOVANÉ UZÁVĚRY - CONTIGO®

Nádoby CONTIGO® jsou stylové, moderní a přitom vysoce funkční - perfektní kombinace výkonu a elegance. Funkčně se lahve CONTIGO® vyznačují několika patentovanými systémy uzavírání vhodnými pro různé situace: AUTOSEAL® vždy zajistí automatické uzavření lahve např. i při jejím pádu z ruky, zatímco při používání lahví se systémem AUTOSPOUT® s výklopným pítkem a integrovaným brčkem nedochází při pití k často nebezpečnému zakrývání výhledu při jízdě automobilem. Skupinu inovativních uzavíracích mechanismů CONTIGO® doplňuje ještě manuálně ovládaný systém SNAPSEAL® .

PRO VÍCE INFORMACÍ O CONTIGO®

Je třeba zdůraznit, že CONTIGO® nezapomíná ani na nejmenší žíznivce, pro které připravilo nejen lahvičky na nápoj, ale i vakuové termosky se šroubovacím uzávěrem na polévku či těstoviny.