OPTIMUS

Značka OPTIMUS pochází ze Švédska a již více než století se zabývá výrobou prémiových outdoorových vařičů, nádobí a doplňků usnadňujících a zpříjemňujících vaření v přírodě. OPTIMUS se od svého založení v roce 1899 soustřeďuje na vývoj a neustálé zlepšování svých výrobků s cílem stát se první volbou náročných uživatelů po celém světě.

OUTDOOROVÉ VAŘENÍ S TRADICÍ - OPTIMUS

Cestování bývá spojeno s náročnou aktivitou, pohybem a mnohými fyzickými i duševními výzvami v často nepříznivých povětrnostních podmínkách. OPTIMUS si klade za cíl umožnit cestovateli okamžiky klidu alespoň při vaření s bezpečným a uživatelsky přátelským náčiním.

PRO VÍCE INFORMACÍ O OPTIMUS

V nabídce značky OPTIMUS lze volit mezi lehkými a výkonnými plynovými hořáky, snadno ovladatelnými multipalivovými vařiči s distanční či integrovanou nádrží či lety prověřeným horolezeckým modelem - benzinovým vařičem Svea - přesně podle potřeb uživatele a cíle expedice. Zatím posledním přírůstkem do rodiny je hybridní model Polaris Optifuel s jednou tryskou na všechny typy paliv, v létě bychom pak měli přivítat revoluční kompaktní dvojvařič Gemini se samostatnou regulací každého hořáku.