MICROPUR A CERTISIL

Jednou z možností úpravy vody při cestování je úprava chemickou cestou, v tomto případě pomocí tablet či prášku využívajícího technologii aktivního chlóru a stříbrných iontů. V důsledku vysokého dezinfekčního účinku zbaví tyto přípravky vodu do 30 minut bakterií a virů a současně vydezinfikovanou vodu zakonzervují až na dobu 6 měsíců. Za 2 hodiny dokáží eliminovat velmi odolné prvoky jako např. Lamblie (Giardia Intestinalis). Přípravky jsou nicméně určeny pro dezinfekci vizuálně čiré vody, v případě zákalu je nutno předem provést mechanickou filtraci, např. některým z filtrů KATADYN.

ÚČINNÁ A RYCHLÁ DEZINFEKCE VODY - MICROPUR

Doplňkem přípravků určených k dezinfekci vody je MICROPUR Antichlorine určený pro odstranění chlorové pachuti a zápachu pitné vody. Lze jej používat jak při konzumaci vody z vodovodu (rekreační zařízení), tak následně po úpravě vody chlórovým dezinfekčním přípravkem řady MICROPUR.

PRO VÍCE INFORMACÍ O MICROPUR / CERTISIL

K účinnému čištění většího množství vody, např. vody v nádržích, jsou k dispozici přípravky řady CERTISIL v podobě prášku s obdobným způsobem používání a totožnou účinností, kterou disponují přípravky zn. MICROPUR určené primárně k dezinfekci vody na cestách.